flagsflags flagsflags flagsflags

Maszyny używane i skup

Posiadamy szeroką ofertę maszyn używanych różnych producentów. Napisz do nas lub zadzwoń: +48 509 279 994. Dopasujemy dla Ciebie optymalną ofertę dostosowaną do Twojego budżetu i potrzeb Twojego biznesu. Prowadzimy też skup maszyn używanych.

Systemy produkcyjne

Linie produkcyjne, automaty dozujące do procesów produkcji i laboratoriów przemysłowych oraz inne urządzenia do masowej produkcji farb i tynków. Oferta stworzona jest dla miejsc, gdzie wymagana jest bardzo duża dokładność i powtarzalność dozowania oraz elastyczność w doborze rodzajów opakowań. Urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością w wyniku zredukowania czasu dozowania do minimum. imum.

Systemy laboratoryjne

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania w zakresie unowocześniania i automatyzacji laboratoriów. Jesteśmy wyłącznym polskim przedstawicielem firmy Labman Automation, która od 25 lat projektuje i wdraża zindywidualizowane roboty podnoszące efektywność procesów laboratoryjnych zarazem redukując znacząco koszty pracy. Rozwiązania Labmana są znane i stosowane na całym świecie. Oferujemy także wysokiej jakości sprzęt do laboratoriów medycznych i przemysłowych. Jesteśmy przedstawicielem firmy Lab Armor - producenta łaźni perełkowych, które zastępują tradycyjne łaźnie wodne.

Wytrząsarki

MIKSERY ŻYROSKOPOWE / WYTRZĄSARKI

Oferta obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości nowych i używanych mikserów żyroskopowych i wytrząsarek.  Masz szansę wybrać optymalną opcję dla swojego biznesu i budżetu. Oprócz tego, dostajesz od nas dodatkową korzyść - przystępną ofertę przeglądów i serwisów. Dobrze wybrany mieszalnik do farb i tynów gwarantuje płynność funkcjonowania.

Mieszalniki Do Farb i Tynków

Oferta mieszalników obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości nowych i używanych urządzeń do kolorowania i mieszania - od automatów dozujących po dozowniki ręczne. Masz szansę wybrać optymalną opcję dla swojego biznesu i budżetu. Oprócz tego, dostajesz od nas dodatkową korzyść - przystępną ofertę przeglądów i serwisów. Dobrze wybrany mieszalnik do tynków gwarantuje płynność funkcjonowania.Mieszalniki do tynków należą do najszybszych i najbardziej solidnych na rynku. Doskonale sprawdzają się zarówno w małych punktach sprzedaży, jak i w marketach budowlanych czy hurtowniach – wszędzie tam, gdzie koloruje się tynki i farby.Czujemy się szczerze zobowiązani wobec naszych klientów i w pełni angażujemy się w znajdowanie najlepszych rozwiązań, jakie możemy dostarczyć.Wierzymy w długotrwałe relacje.To jedna z przyczyn, dla których przykładamy wagę do nieustannego dostarczania wysokiej jakości produktów oraz dotrzymywania zobowiązań i ustaleń.To dlatego klienci z ufnością podchodzą do nawiązania bliskich i długotrwałych relacji z naszą firmą.

Automaty dozujące Dromont

Miksery

Automatyzacja procesów laboratoryjnych

Mieszalnik do farb – jaki wybrać?

Polityka prywatności

Skontaktuj się z nami
Co możemy dla Ciebie zrobić? Napisz lub zadzwoń.
 
* Pola obowiązkowe.

Wypełnij pola powyżej i wyślij do nas wiadomość, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu dwóch dni roboczych.

Biuro:
adres:
ul. Jastrzębia 1,
87-125 Osiek Nad Wisłą k/ Torunia
telefon:
56 674 65 55, 56 306 7000, 56 306 7001
fax:
56 674 65 55
Serwis - Jacek Ulrych
adres:
ul. Kabaty 5
34-300 Żywiec
telefon:
+48 513 089 481
Administracja/ Biuro - Monika Pieniążek
telefon:
+48 501 795 849
Zgłoszenia Serwisowe - Radosław Siemianowski
telefon:
+48 505 859 880
Sprzedaż maszyn - Robert Koralewski
telefon:
+48 509 279 994